Главная Технології Оциліндрована колода

Оцилиндрованное бревно
Дома из оцилиндрованного бревна
 
Будинки з оциліндрованної колоди
 
Зруби дерев'яних будинків

Дерев'яні будинки - це не тільки приємний натуральний запах , затишок, природна атмосфера, а ще й будинок в якому покращується самопочуття,  легше дихається і люди менше хворіють. Зруби все частіше і частіше стали зводити в якості заміських домів, завдяки їх вишуканості і краси. Зруби дерев’яних будинків виготовляються з колоди хвойних порід.

Деревина повинна бути здоровою, без гнилі, тріщин, не зараженим грибком або жуком. Діаметр колод для будування будинків цілорічного проживання має бути від 180 мм. Вінці складують між собою в паз, який вибирають із нижньої сторони кожної колоди. Для утеплення в пази кладуть міжвінцовий утеплювач – льон, джут, сухий мох. Для стійкості, при будівництві дерев’яного будинку вінці між собою зміцнюють дерев’яними нагелями висотою 12-15 см, розташовуючи їх через 1,5-2 м по довжині й у шаховому порядку по висоті зрубу.

Кутові з'єднання, в дерев’яних зрубах,  ми рекомендуємо робити способом «в чашку» з випусками. При вірному виконанні усіх правил будівництва дерев’яного зрубу, у підсумку Ви маєте добрий, затишний і надійний будинок з дерева.

 
Обробка зрубу

Деревина дуже сильно піддається  гниттю. Тому захист зрубу від згубного впливу зовнішнього середовища особливо важливий. Тому обробка зрубу є важливим розділом у будівництві дерев’яного будинку .

Коли стіни зрубу  вже зібрані та накрита покрівля,  треба приступати до шліфування стін та торців, щоб поверхні були гладенькими. Після  цього йде етап антисептування деревини. Треба вибирати якісний антисептик надійного виробника. На сьогоднішній день виробників фарб дуже багато.

Ми рекомендуємо німецького виробника «Remmers», продукція якого нас не підводить вже 5 років. Зовнішні стіни повинні бути просочені антисептиком на водній основі, з внутрішніх стін антисептиком на вісковой основі в два шари. Особливу увагу треба приділити торцям колод, тому що саме в цих місцях деревина вбирає найбільше вологи, тому треба ретельно обробляти торці.  Дерево – це живий матеріал, який потребує з часом догляду. Приблизно один  раз в 5-6 років треба буде проводити повторну обробку будинку.

 
дешеві зруби

Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» займається виробництвом, проектуванням і складанням дешевих зрубів під ключ. Наявність власного виробництва дає можливість продавати максимально дешеві зруби. Замовивши зруб в компанії «Сучасні дерев'яні будинки» ви йдете від націнки посередників і спілкуєтеся напряму з виробником. Компанія пропонує відмінну якість зрубу за мінімальними цінами.

 

Купуючи дешеві зруби будинків з дерева, багато в першу чергу враховують всі кращі якості і унікальні властивості деревини. Для того щоб замовити зруб будинку або купити теплу лазню дешево? - Вам необхідно звернутися безпосередньо до виробника, це Вам дозволить не тільки чимало зекономити, але й отримати більш якісний та екологічний будинок. Закарпатський ліс в Закарпатті - один з найбільш екологічно чистих лісів Україні.

 Дешеві зруби будинків від компанії "Сучасні дерев'яні будинки". Ми готові зробити швидко, якісно і в строк .. Всі побудовані нами зруби виробляються і рубаються виключно із Закарпатського лісу хвойних порід зимової рубки. Будівництво ведемо по всій Україні.

 Чи бувають дешеві зруби будинків? Це питання не однозначний, тому що все залежить від планованих розмірів лазні, а також від того матеріалу, який буде використовуватися для будівництва. Дешеві зруби будинків допускаються, але все в підсумку залежить саме від самого проекту

Компанія "Сучасні дерев'яні будинки" здійснює повний цикл будівництва зрубів будинків, бань, а також каркасно-щитових швидкомонтованих будинків. У нас власне виробництво всіх компонентів, необхідних при будівництві дерев'яного будинку. У нашій компанії працюють справжні професіонали своєї справи, які люблять і вміють працювати з деревом, ми освоїли і успішно здійснюємо повний цикл будівництва дерев'яних будинків і наші роботи радують своїх власників по всій Україні і країнам ближнього зарубіжжя.

Ласкаво просимо в світ екологічно чистих технологій, комфорту і затишку, створений самою природою!