Главная Технології Клеєний брус

Клеєний брус
Дерев'яні будинки з клеєного бруса
 
Будівництво будинку з клеєного бруса

Будівництво будинку з клеєного бруса сьогодні користується особливим попитом, адже до всіх достоїнств матеріалу приплюсовується той факт, що будинок буде знаходитися на свіжому повітрі, далеко від вихлопів і гучної суєти міста. Якими ж корисними властивостями володіє клеєний брус? Перш за все, в ньому відсутні недоліки, властиві заміським будинкам із цільного бруса. Обрізну дошку висушують, усувають дефекти і склеюють під пресом. Така технологія збільшує міцність і покращує зовнішній вигляд майбутнього будинку. Така деревина для заміських та дачних будинків з клеєного бруса є оптимальною, тому що вона екологічно чиста, красива і теплосберегающая. Крім того, такий будинок не забруднює навколишнє середовище і не викликає алергічних реакцій. Клеєний брус поглинає та віддає вологу з повітря в потрібний момент, що забезпечує постійне підтримання приємного мікроклімату в будинку. Крім того, клеєний брус є довговічним матеріалом, при належній обробці такий будинок простоїть сто і більше років.

Будівництво будинку під ключ з клеєного бруса Вас від необхідності самостійного вибору матеріалів, складання креслення, постійної присутності на будівельному майданчику і пошуку бригади. Фактично, всю головний біль ми беремо на себе, Вам залишається тільки визначитися і обрати проект. Ми проконсультуємо Вас і запропонуємо всілякі варіанти планувань будинків під ключ, уточнимо розташування кімнат, плановане облаштування дачного будинку, розміщення комунікацій. З нами Ваш будинок з клеєного бруса стане мрією, яка втілилася в життя.

Будинок з клеєного бруса виготовляються з екологічно чистої деревини. Всі будинки мають естетичний вигляд і лаконічно вписуються в навколишній зелений ландшафт. Компанія "Сучасні дерев'яні будинки" застосовує інноваційні технології, а також надаємо будь-які будівельні послуги на максимально високому рівні, починаючи від проектування будинку і закінчуючи його будівництвом і оздобленням. Ми гарантуємо точне виконання взятих на себе зобов'язань зі зведення будинків з клеєного бруса і пропонуємо Вам оптимальне співвідношення ціни і якості. Зведення наших будинків завжди виконується в точно зазначений термін, ми динамічно розвиваємося і прагнемо надавати нашим клієнтам широкі можливості вибору.