Главная Технології Гнуті клеєні конструкції

Гнуті клеєні конструкції
 

Клеєні балки - функціональний, екологічний, нейтральний за стилем і зручний в експлуатації матеріал, який може з однаковим успіхом використовуватися при будівництві житла, спортивних об'єктів, виставкових павільйонів або офісів.

Переваги та особливості матеріалу

Гнутые клееные конструкцииЛучшее застосування клеєні балки знаходять там, де потрібно перекриття великих прольотів: вони не тільки спрощують проектування просторих приміщень, але і додають їм візуальної привабливості. При цьому клеєні балки досить стійкі до впливів зовнішнього середовища: не бояться вологості, мало схильні до появи грибка. Легкість, міцність і вражаюча несуча здатність - відмінні риси клеєних дерев'яних конструкцій, настільки широко застосовуються в сучасному будівництві.

Гнутые клееные конструкцииПо порівнянні з цільними елементами, такі балки менш вимогливі до сировини і дозволяють комбінувати деревину декількох сортів. Крім того, з'єднання спеціально відібраних і оброблених дощок у ламелі дозволяє уникнути недоліків, властивих балках, випиляним з цілісного шматка дерева.

По-перше, розміри та інші властивості клеєних конструкцій простіше варіювати в залежності від реальних потреб замовника. По-друге, грамотно склеєна конструкція має кращими показниками міцності, чудово тримає форму і посадочні розміри, не доставляє клопоту на етапі монтажу.

Критерії якості нашої продукції

Від якості збірки і склеювання дерев'яних конструкцій (особливо якщо вони використовуються як несучі елементи) безпосередньо залежить безпека і довговічність будівлі, що зводиться. Тому ТОВ «Сучасні дерев'яні будинки» ретельно контролює якість своїх матеріалів по цілому ряду показників:

  • якість деревини;
  • ідеальне зрощення;
  • надійне склеювання ламелей;
  • вивіреність обсягів і форм;
  • мінімальні внутрішні напруження;
  • зовнішній вигляд лицьових поверхонь балки.

 

Неухильно дотримуючись технологію деревообробки, а також використовуючи сучасне обладнання, якісну деревину хвойних порід, перевірені клеючі матеріали, ТОВ «Сучасні дерев'яні будинки» домагається відповідності своєї продукції найвищим стандартам надійності