Главная Технології Дикий зруб

Дикий зруб
Будуємо будинок з дикого зрубу
Будуємо будинок з дикого зрубу з компанією "Сучасні дерев'яні будинки", чому?

 

  • тому що ми самі відбираємо і забираємо ліс тільки з гірських районів, де деревина має найбільшу щільність і якість;
  • тому що дерева мають вік 60-80 років і діаметр від 30 до 60 см;
  • бо дерево обробляється тільки вручну ножами і завдяки цьому зберігає натуральний вигляд і захисні властивості;
  • бо застосовуємо канадську рубку, хоча це і більш трудомістке, але зате виключає можливість виникнення щілин під час усадки будинку;
  • бо застосовуємо тільки натуральний льон для утеплення будинку;
  • тому що лакофарбові покриття на натуральній основі (льняне масло);
  • тому що наші майстри мають досвід роботи понад 6 років і проходили стажування в Європі;
  • тому що гарантійне обслуговування будинку протягом 2 років після будівлі і постійне післягарантійне обслуговування.
 
Продам зруб

Сьогодні на ринку представляється велика кількість самих різних пропозицій з продажу зрубів. Продаж зрубів, зазвичай пропонується за типовими проектами. Якщо ж проект індивідуальний, що найчастіше так буває, то в першу чергу йде етап індивідуального проектування, згідно побажанням і ідеям замовника.

 Готові зруби зручно використовувати для швидкої будівлі лазні, невеликого будинку або в якості дачного будиночка. Ви можете купити тільки зруб або відразу ж замовити його встановлення та оздоблення.

 Досвід будівництва дерев'яних зрубів заміських будинків і котеджів дозволяє нашій компанії створювати проекти споруд з різного матеріалу. Наші зруби можна знайти не тільки в Києві та Київській обл. а й по всій території Україні, а також за її межами.

 За Вашим бажанням ми здійснимо будівництво зрубів дерев'яних будинків, котеджів і бань із оцилиндрованного колоди (кругляка) або бруса і укомплектуємо їх усім необхідним для комфортного проживання. Досвідчені теслі проведуть весь комплекс робіт по вашому бажанню від поставки зрубу до здачі дерев'яного будинку "під ключ". Зруби можуть бути виготовлені будь-якої конфігурації, розмірів і комплектації. Умови можуть обговорюватися і коректуватися з кожним замовником індивідуально.

 До відома всіх замовників, серйозно зацікавлених в будівництві зрубів. Наша компанія пропонує продаж зрубів за прийнятними цінами і відмінній якості виконання робіт! Це тому, що ми працюємо із замовником напряму, без посередників. Ми виконуємо весь цикл робіт (починаючи продажем зрубів, заготівлею колод до здачі об'єкта під ключ) самі, чим і відрізняємося від інших компаній.