Главная Проекти Деревянные рестораны

ДЕРЕВ'ЯНІ Ресторани
Проекти дерев'яних будинків

У розділі проекти ми пропонуємо Вашої уваги проекти дерев'яних будинків з бруса, проекти дерев'яних будинків, лазень, ресторанів, готелів, альтанок з клеєного бруса, проекти дерев'яних будинків зі зрубу, проекти котеджів, проекти заміських будинків. Якщо вам не припав до душі не один з представлених нами проектів вам не підійшов, ми можемо розробити індивідуальний проект у відповідності з усіма вашими побажаннями.
Будівництво будинку може бути виконане з клеєного бруса, оцилиндрованного колоди або профільованого бруса масивною. Проекти дерев'яних будинків з клеєного бруса, проекти будинків зі зрубу, проекти котеджів, проекти заміських будинків можуть бути переплановані безкоштовно відповідно до бажання замовника. Крім того, можна змінити розміри, комплектацію і сам проект дерев'яного будинку з бруса, котеджу або лазні аж до повної зміни проекту. Ви можете прийти і зі своїм проектом дерев'яного будинку котеджу або лазні, який можна змінити відповідно до Ваших вимог. Будинок буде спроектований і побудований виключно під Вас, з урахуванням всіх ваших побажань і в повній відповідності з потребами і смаками Вашої родини. Компанія "Сучасні дерев'яні будинки" має великий досвід в будівництві дерев'яних будинків - будуємо дерев'яні будинки, зруби, дерев'яні лазні, бази відпочинку, дерев'яні готелі дерев'яні ресторани, стайні, альтанки з клеєного і оциліндрованного колоди, профільованого масивного бруса, власного виробництва.

Дерев'яні будинки ніколи не втратять популярність - адже дерево володіє особливими природними властивостями, по відношенню до інших стінових матеріалів. Багато хто не розглядають проекти дерев'яних будинків, вважаючи, що вони пожежонебезпечні, складні в будівництві та дороги. Наша компанія готова спростувати і довести що ці всі припущення помилкові. Сучасні технології, за якими реалізуються проекти дерев'яних будинків, дозволяють позбавитися від більшості цих недоліків.

 
396 Деревянные Рестораны
 
1140 Деревянные Рестораны