Главная Проекти ДЕРЕВ'ЯНІ БУДИНКИ

Споконвіку дерево є першокласним матеріалом для будівництва будинків. Пройшли століття, а дерево залишається відмінним матеріалом для будівництва і до цього дня.


Сучасний світ ставить акцент на екологічності, естетичності, комфортності і швидкобудуюємі будов. Такий матеріал як дерево відповідає всім цим параметрам, тому попит на дерев'яні будинки з кожним роком зростає.


Відзначимо переваги будинків з дерева:
 • Екологічність.      
  Дерево є матеріалом, яким нас обдарований природа, тому воно є екологічно чистим матеріалом. Володіє властивостями, сприятливо впливають на організм людини. 
 • Естетичність.        
   Будинок з дерева завжди гармонійний як всередині, так і зовні. прекрасно вписується в будь екстер'єр. 
 • Мобільність.          
  На об'єкт поставляється вже готовий комплект дерев'яного будинку, тому він збирається як конструктор в найкоротші терміни.
 • Надійність.           
  Будинки з дерева відрізняються своєю підвищеною сейсмоустойчивостю. Вони здатні витримувати землетруси до 9 балів. А довговічність такого матеріалу як дерево не залишає сумнівів, подивившись реальні приклади дерев'яних будинків, церков, розташованих по всій країні, вік яких перевищує 300 років. 
 • Якість.                   
  Рівень тепловтрат дерев'яного будинку зі стінами в 200мм порівняємо по показниками зі стіною з червоної цегли товщиною 1000 мм
 • Економічність.  
  Будинок з дерева не вимагає внутрішньої і зовнішньої обробки, що дозволяє Вам економити. Також низька теплопровідність веде до менших витрат на опалення, в порівнянні з іншими матеріалами. 
 • Комфорт.            
  Властивості гігроскопічності дерева дозволяють йому в сиру погоду вбирати в себе надлишки вологи житлового приміщення, в суху ж, навпаки - віддавати, створюючи у вашому будинку атмосферу комфорту і тепла.

 

 проект деревянного дома 235
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL