Сланцева покрівля

Главная Покрівля Сланцева покрівля

Сланцева покрівля

Сланцева покрівляПокрівля з натурального сланцю - елітний покрівельний матеріал був створений природою приблизно 400 млн. років тому. Саме сланцем з 15-го століття покривали дахи європейських замків. Сланець володіє найважливішою перевагою: сланцевими лусочками можна закрити весь покрівельний килим при будь геометрії покрівлі. Крім того, це самий довговічний покрівельний матеріал. Благородний темно-сірий, майже чорний колір (найбільш поширений колір сланцевої породи), нерівна, шарувата структура, характерний "масляний" блиск, все це створює неповторний стиль "під старовину", що призвело до справжнього буму сланцю в Західній Європі. Для орнаментів використовується Сланець бордового і зеленого кольорів.

Сланець є воістину одним із самих вишуканих матеріалів для покрівлі.

Це натуральний природний камінь, якому притаманне такі властивості, як міцність і довговічність. Якісно змонтована сланцева покрівля прослужить вам довгі десятиліття, і навіть сотні років. Сланець хороший по багатьом причинам, насамперед це натуральний матеріал, який володіє високими водовідштовхувальними властивостями, вогнестійкістю. Сланцева покрівля досить стійка і до різних погодних умов будь то ураганні вітри, або град.


ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ покрівлі з натурального сланцю:
- Термін служби покрівлі з натурального сланцю > 200 років
- Вага 1м2 = 45-50 кг
- Будь-яка геометрія покрівлі з натурального сланцю
- Міцність на вигин 61МПа
- Товщина плитки 5-7 мм
- Хороше звукопоглинання

Оскільки можна застосовувати сланцеві плитки порівняно малих розмірів без порушення щільності самої покрівлі, сланцева покрівля застосовна і при складному контурі даху (наприклад, при криволінійному контурі або зі складним перетином скатів).

Важливим є і низькі експлуатаційні витрати. Власник будинку, раз на рік, може самостійно оглянути покрівлю, а також раз на кілька років необхідно запросити компетентного фахівця, для більш детального огляду. Випала або зміщена черепиця підлягає заміні. Сланець один з найдорожчих матеріалом для покрівлі, однак, його можна назвати й найдешевшим, якщо взяти до уваги його нескінченний термін служби.

Сланцева покрівля

Крім високих технічних властивостей, сланцевої покрівлі, неможливо не звернути уваги і на естетичні якості. Вона буде надавати будинку оригінальний і чарівний вид. Чим складніше конфігурація покрівлі, тим вишуканіше буде виглядати на ній Сланець. Існує величезна кількість розмірів і форм, що дозволяє зробити покрівлю, несхожою ні на які інші. Сланець володіє природною красою завдяки великому вибору кольорів, відтінків і тонів, кожен з яких передає неповторну натуральну гаму на даху вашого будинку.

Однак монтаж необхідно здійснювати тільки фахівцями. Сланцева покрівля вимагає до себе ретельного і професійного підходу.

Сланцева покрівля