Гонт

Главная Покрівля Гонт

Гонт
ПОКРІВЛЯ гонт
Покрівля з гонту стає все більш популярним матеріалом, для того, щоб зробити відмінну дах. Зараз дуже модно робити не тільки загальний дизайн будинку, а й дизайн даху з гонту.

Дах з гонту надзвичайно красива, але давайте розберемося, що ж таке гонт. Гонт один з найкрасивіших будівельних матеріалів, який багатий колірною палітрою і є кращим природним матеріалом для виготовлення даху. З гонту можна зробити гарну дерев'яну черепицю, яка при кваліфікованому монтажі на даху, виконує свою основну функцію покрівельного матеріалу - герметичність, на строк більше 100 років прі.

Покрівля гон з дуба, канадського кедра з модрини служить прекрасним матеріалом для покрівлі будь-якого даху. Дах з гонту робиться за новими технологіями, які гарантують міцність і довговічність. Покрівельний гонт і тріска можуть послужити вам відмінну службу, якщо ви хочете побудувати гарний будинок і надійний будинок. Крім продажу й установки, ми пропонуємо вам зробити унікальний дизайн, який буде відображати ваші смаки і бачення.