Главная Про нас

Втілюючи ідею В ЖИТТЯ

Кілька тисячоліть тому, великий римський архітектор Вітрувій сформулював три якості, якими має бути наділена твір архітектури. Це-краса, користь і міцність. Сучасні архітектори розширили ці рамки, дерев'яний будинок став втіленням мрії, казки та поезії.

Одним з найбільш древніх, привабливих і «правильних» матеріалів для зведення житла є дерево. Напевно, кожен із нас, стомлений постійними стресами і темпами сучасного життя, мріяв опинитися в оазисі природної краси і природного унікальності. Професійно побудований дерев'яний будинок є таким оазисом, він надає гамму позитивних емоцій своєму власникові.
Дерев'яні будинки зберігають відмінні мікрокліматичні умови круглий рік: влітку в будинку буде прохолодно, а взимку його легко прогріти всього за кілька годин. Дерево - унікальний матеріал, здатний багато разів витримувати цикли заморожування / відтавання, при цьому, можливий термін експлуатації будинку - століття. Для будівництва дерев'яних будинків найбільш прийнятним матеріалом є дерево хвойних порід. Дерев'яний будинок створює природну вентиляцію, зігріває холодною зимою і забезпечує комфортної прохолодою жарким літом. Саме завдяки мікропорами в деревині, в будинок проникає свіже повітря, створюється оптимальна вологість і комфортна температура. Це дозволяє істотно економити на опаленні і кондиціонуванні.
Функціональність, зручність і краса - обов'язкові складові сучасного дерев'яного будинку.Компанія "Сучасні дерев'яні будинки" спеціалізується на будівництві дерев'яних будинків з клеєного бруса, будівництво зрубів, в тому числі дикий зруб, каркасних щитових будинків, фахверк, будинків з профільованого бруса, гнутих клеєних конструкцій до 12 метрів в довжину, що дозволяє втілити найсміливіші архітектурні рішення.

Високоякісний матеріал, вироблений нашою компанією, а також сучасне обладнання в поєднанні з професіоналізмом дозволять втілити в життя навіть саме оригінальне дизайнерське рішення.
Вся продукція виробляється на високотехнологічному обладнанні, і проходить багаторівневу перевірку якості. Наше підприємство оснащене багатофункціональними верстатами з комп'ютерним програмним управлінням. Це дозволяє досягати максимальну точність при обробці матеріалу, і, відповідно, отримати максимальну якість продукту.


Можливості нашої компанії дозволяють виробляти і будувати дерев'яні будинки, практично на будь-який смак, в будь-якому стилі. Хочете побудувати будинок з відкритою верандою, де ви сім'єю будете збиратися теплим літнім вечором - будь ласка! Хочете стати власником будинку, поєднаного в собі сучасний стиль і функціональність - отримайте! Про все подбають наші фахівці!