Главная Ландшафти

Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн, так само як і інтер'єр вашого будинку, повинен сприяти розслабленню, відпочинку від суєти сучасного життя. Головне завдання дизайнера, сформувати стиль саду, який буде створювати гармонію людини з природою.

Це одночасно і мистецтво і робота з озеленення та благоустрою території. При цьому важливо враховувати варіанти використання існуючих на ділянці будівель і будов. Однак, не кількість елементів (декоративні огорожі, водойми, квітники і розарії) роблять ділянку красивим і привабливим, а гармонійність об'єднання, створять неповторний садовий ансамбль. Красиво облаштований ландшафт вашої ділянки - запорука гарного самопочуття, відпочинку для душі і тіла.

Ландшафтний дизайн
Дерева створюють мікроклімат ділянки, захищають від вітрів, загазованості, збільшують вологість повітря і закривають від стороннього погляду. Уявіть собі картину. Десь галасливий місто, метушня, задушливий століття високих технологій. А ми виходимо по звивистій, майстерно вимощеній стежці в сад, де золотисто-прозоре повітря відбивається в кожній краплі роси. Свіжо і солодко від тонкого аромату квітів і приємного дизайну.
Ландшафтний дизайн